Empower Telekomunikacijos

Telekomunikacijos

Telekomunikacijos

Verslo bei visos visuomenės gerovė ir veikla didžia dalimi priklauso ne tik nuo elektros energijos tiekimo, bet ir ryšio bei duomenų perdavimo tinklo funkcionalumo. Pasaulis, įžengęs į informacijos amžių, jau nebeįsivaizduoja verslo ir kasdienio gyvenimo be kompiuterių, kompiuterinių tinklų, duomenų perdavimo sistemų, visaapimančio kokybiško mobiliojo ryšio. Mūsų bendrovė teikia bevielio ryšio sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas visiems trims Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams ir kitoms valstybinėms įmonėms ir organizacijoms, turinčioms savo bevielio ryšio tinklus.

 

Pastaruosius kelerius metus Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriai sparčiai keičia ir modernizuoja mobiliojo ryšio ir duomenų perdavimo tinklus, siūlydami savo klientams naujausias išmanias technologijas ir su jomis susijusias paslaugas. Natūralu, nes visi vartotojai nori kokybiško mobiliojo ryšio ir greito duomenų perdavimo.

Mūsų patyrusių ryšio specialistų komanda žengia koja kojon su naujovėmis ir diegia GSM/DCS, 3G, 4G-LTE, 4G+ technologijas Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriams. Atitikę užsakovų daugelį atrankos kriterijų, savo darbais užsakovams įrodėme profesionalumą, lankstumą bei patikimumą.

Mūsų užsakovai: