Empower

Statyba: mobiliojo ryšio ir apžvalgos bokštai, stiebai, elektros atramos

Mūsų užsakovai laiko mus patikimu partneriu, kokybiškai ir laiku realizuojančiu jų projektus mobiliojo ryšio bazinių stočių bokštų bei stiebų, apžvalgos bokštų, elektros atramų bei elektros perdavimo linijų statybos srityse. Ilgas ir nuoseklus darbas leido mums susikurti gerą statytojo vardą, dėl kurio mes esame pasiryžę padaryti visuomet šiek tiek daugiau, kad įgyvendintume jūsų lūkesčius.

Greitai ir kokybiškai atliekame visus telekomunikacijos bokštų ir stiebų statybos darbus: įrengiame gręžtinius, monolitinius, surenkamus pamatus; statome beatotampius bokštus, stiebus su atotampomis; statome konteinerius;  tvarkome aplinką, įrengdami privažiavimo kelius, tverdami tvoras, aikšteles, apželdiname žole ir vėliau teikiame kasmetinės ypatingųjų statinių, bokštų, stiebų bei apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų apžiūros ir priežiūros darbus.

Plėsdami savo veiklą jau kelerius metų dalyvaujame energetikos sektoriaus statybos rinkoje – sėkmingai dirbame Empower Group įmonių įgyvendinamuose aukštos įtampos elektros oro linijų statybos projektuose Suomijoje bei Švedijoje.

Mes taip pat siūlome savo paslaugas vėjo jėgainių projektavimo ir statybos srityje. 

Teikiamos paslaugos: elektros perdavimo oro linijų projektavimas, pamatų įrengimas, atramų tiekimas ir statyba, laidų tiesimas. 

Įmonės darbuotojai taip pat atlieka aukštuminių statinių bei juose sumontuotų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų privalomąją kasmetinę techninę priežiūrą pagal STR 01.12.07:2004

Mūsų klientai: